Polbruk kostka brukowa Łódź, Zgierz

Polbruk – producent kostki brukowej

Polbruk to firma z tradycjami. Od 20 lat specjalizuje się w wytwarzaniu kostki brukowej i innych elementów małej architektury. Dostarcza materiały do aranżacji pięknych i trwałych nawierzchni przy ogrodowych oraz nawierzchni drogowych. Bogactwo oferowanych kolekcji, ich różnorodność wzornictwa, odpowiada aktualnym trendom stylistycznym i daje ogromne możliwości twórcze.

Kolekcja STYL to kostka brukowa Polbruk, z której stworzysz swój niepowtarzalny świat. Możliwość stworzenia fantazyjnych ścieżek, z mnóstwem faktur i niezwykłych barw sprawią, że świat będzie piękniejszy. Kostka AVANTI, GRANITO, CARMINO, PETRA pięknie prezentują się na chodnikach, ścieżkach i przydomowych alejach. Zachwycą prostotą wykończenia, natomiast komplet różno wymiarowych elementów sprawi, że trudno będzie oderwać wzrok.

Kolekcja LINEA to kostka brukowa, którą cechuje wysoka estetyka wykonania połączona z funkcjonalnością i komfortem użytkowania. W skład tej kolekcji wchodzi wiele zróżnicowanych kostek, duża gama kolorów i uniwersalne wzornictwo gwarantuje nieograniczone możliwości zagospodarowania przestrzeni. Kostka Polbruk typu CONTRY, IDEO, CITY, URBANIKA, NAPOLI to system elementów stworzony do efektownych aranżacji szerokich chodników i rozległych deptaków. Linia kostek o charakterystycznej strukturze z możliwością wyboru wierzchniej warstwy, chętnie wybierana jest na miejskie skwery, parki czy promenady. Nierzadko podbija serca właścicieli posesji.

Kolekcja ART to linia kostek Polbruk dla klienta z fantazją. Ceniących zabawę z elementami przestrzeni, nie lubiących nudy. NOSTALITE, PASSAGE, ALBENA, ATENA specjalnie wybrana linia produktów dla wymagających wysokiej klasy produktów dekoracyjnych. Design odpowiada najnowszym trendom co pozwala zaaranżować przestrzenie ekskluzywnych powierzchni.

MAŁA ARCITEKTURA to kolekcja PALISAD, GAZONÓW, OBRZEŻY TRAWNIKOWYCH, PALINEA, ŁAMANA Od niedawna przestrzeń przy chodnikach czy wejściach uzupełniają elementy dodatkowe takie jak PALSADY czy OBRZEZE PALINEA, GAZONY, które dobrze dobrane dodają uroku i ciekawego charakteru. Takie elementy mają również swoje zastosowanie w wyrównaniu różnic poziomów lub zaznaczenie w elegancki sposób klombów, okalaniu drzew czy ogrodzeń.

POLBRUK to również producent wyrobów betonowych klasycznych-przemysłowych. Drogi, autostrady, parkingi to miejsca, które zagospodarowując i utwardzając wykorzystujemy elementy z kolekcji POLBRUK. Kostka brukowa Polbruk typu TETKA, PROSTOKĄT, KRAWĘŻNIKI, OBRZEŻA, PŁYTY CHODNIKOWE, AŻUROWE, ŚCIEKOWE to materiały do zadań specjalnych.