Drewbet – producent kostki brukowej, płotów i ogrodzeń betonowych

 

Drewbet to firma, która od wielu lat zdobywa rynek, tworząc produkt dużej różnorodności powierzchni, począwszy od szlachetnych płukanek po przemysłowe. Produkowana kostka brukowa ma ciekawy design i bogatą kolorystykę połączone z nowoczesnymi liniami technologicznymi, a przede wszystkim znakomitej jakości. DREWBET mając wykwalifikowaną kadrę pracowniczą a w szczególność projektantów, tworzy wyjątkowe rozwiązania. Dostarcza profesjonalne rozwiązania zagospodarowania przestrzeni architektonicznej, ogrodów i posesji prywatnych jak również obiektów użyteczności publicznej. DREWBET proponuje kostki brukowe SZLACHETNE PŁUKANE to GRANIT, MALTAŃSKA, SYCYLIJSKA, SONATA, CYPRYJSKA, SYSTEMOWE HOLLAND i PŁYTKĘ CHODNIKOWĄ. W nowoczesnej technologii płukania uzyskujemy dwuwarstwową kostkę brukową z wierzchnią warstwą szlachetnego kruszywa naturalnego. Bogata kolorystyka daje nam nieograniczone możliwości aranżacji zagospodarowaniu otaczającej nas przestrzeni.

KOLOROWE KOSTKI SZLACHETNE MELANŻE to głównie barwy JESIENI ZŁOTEJ o nazwach D1 i D3, pastel, popielatych. Taka kolorystyka wnosi w nasze otoczenie dużo słońca i radości. Nasycenie barw MELANŻE, w połączeniu z różnymi kształtami np. trapezami, pozwala uzyskać efekty łuków, zaokrągleń, które w całości dają poczucie lekkości. Kostka brukowa typu COSTYA VERDE to system dopasowanych ze sobą elementów, które pozwalają uzyskać jednolite, czyste przestrzenie. Wspaniale wypełniają tarasy, efektowne podjazdy czy szerokie alejki. DREWBET to również duża ilość kostki przemysłowej w wydaniu bogatej kolorystyki. Takie połączenie pozwoli uzyskać efekt praktyczności i estetyczności.

DREWBET to producent innowacyjny, który idąc naprzeciw wymagającemu klientowi tworzy towar świetny gatunkowo i niebanalny, tak jak np. OBRZEŻA DEKORACYJNE typu PALISADA. To składanka trzech elementów, które pozwalają wpasować się w nasze otoczenie, nie nadwyrężając naszego portfela. Bogata kolorystyka sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Połączenie prostoty np. PŁYTKA CHODNIKOWA, KOSTKA PROSTOKĄT typu HOLLAND z nowoczesną strukturą płukanki czy słonecznymi barwami ZŁOTEJ JESIENI spowoduje, że otaczająca przestrzeń nie będzie nas przytłaczać.

TECHNOLOGIA I PIĘKNO to cech kostek brukowych firmy DREWBET. Wysoka jakość wykonania i ciekawe, nowoczesne wzornictwo gwarantuje dopasowanie do panujących trendów w architekturze.